O firmie - Kremer Graf

biuro@kremergraf.com.pl
tel. 0048 58 380 31 14
facebook.com/kremergraf/
pn.-pt. 7:00 - 16:30
Przejdź do treści

O firmie


KREMER GRAF jest firmą projektowo - wykonawczą prężnie działającą od 2007 roku do chwili obecnej. Przez ten okres przekształciliśmy się w solidnie prosperujące przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkunastu pracowników.


Dysponujemy odpowiednią bazą sprzętową, znamy sprawdzone w praktyce technologie projektowe i procesy budowlane. Pracujemy w zgranym i wyszkolonym zespole fachowców o ugruntowanej pozycji zawowej. Oferujemy doświadczenie, potwierdzone licznymi referencjami i opiniami naszych klientów. Posiadamy stosowne ubezpieczenie i zapewniamy gwarancję na wszystkie realizowane inwestycje.


Naszą polityką jest wysoka jakość i wszechstronność wykonywanych usług. Na każdym pracowniku naszej firmy, niezależnie od miejsca pracy i zajmowanego stanowiska, spoczywa obowiązek znajomości i zrozumienia wymagań jakościowych oraz odpowiedzialności za zapewnienie odpowiedniej jakości usług naszej firmy. To przyczynia się do osiągnięcia jej celów i zadań oraz realizacji polityki firmy.


Oferujemy kompleksową współpracę przy projektowaniu i realizacji inwestycji, chętnie podejmujemy się nietypowych, skomplikowanych projektów i prac budowlanych. Nie boimy się wyzwań, Idealnie sprawdzamy się przy realizacji zleceń typu „zaprojektuj - wybuduj”.


Firma nie posiada żadnych przeterminowanych zadłużeń terminowych oraz nie korzysta z kredytów bankowych. Może opierać się w swojej działalności na sieci sprawdzonych dostawców materiałów budowlanych i kontrahentów, a to umożliwia sprawne i kompleksowe zaopatrzenie budów, oraz przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanego procesu inwestycyjnego. Dodatkowo należy podkreślić fakt, iż naszą firmę cechuje odpowiedzialność, potwierdzona terminowym wykonywaniem usług, jak i również konkurencyjne ceny w stosunku do reprezentowanej jakości.
KREMER GRAF
mgr inż. SEBASTIAN KREMER
ul. Tadeusza Tylewskiego 48
80-169 Gdańsk
Projekt i wykonanie: KREMER GRAF Karolina Plata 2019
PRACUJEMY
pn. - pt. 8:00 - 16:30

KONTAKT
tel. 0048 58 380 31 14
email. biuro@kremergraf.com
Projekt i wykonanie: KREMER GRAF Karolina Plata 2019
Wróć do spisu treści